Ürün Kodu
Yedek Parça Petrol Ofisi
Stok Var


.Üstün kaliteli sentetik baz yağlara ileri teknoloji katıkların ilavesiyle formüle edilmiş, ultra yüksek performanslı Euro 5 ve Euro 6 araçlara uygun, tam sentetik motor yağıdır.

Özellikleri ve Faydaları

Özel düşük küllü formülü ile sürtünmeyi ve aşınmayı önleyerek motoru ve partikül filtresini korur. • Uzun yağ değişim aralığı ve yakıt tasarrufu sunar. • Piston depozitini ve tortu oluşumunu engelleyerek etkili piston temizliği sağlar. • Egzoz emisyon kontrolü ile çevreyi korur.

Kullanıldığı Yerler :

Tüm yüksek hızlı ve dört zamanlı ağır vasıta dizel araçlarda kullanılır. Taşımacılık, inşaat, madencilik ve tarım gibi sektörlerdeki ağır vasıtalarda, iş makinelerinde ve uzun yol filolarında kullanılması önerilir. DPF'li olan ve olmayan araçlar ile EGR ve SCR'li motorlar için uygundur. Özellikle Modern Volvo ağır hizmet araçlar için önerilmektedir.

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar :

API CJ-4, ACEA E9-08, MB 228.31, VOLVO VDS-4, RENAULT TRUCKS RLD-3, MAN M3575, CUMMINS 20081, MTU Type 2.1, MACK EO-0 PREMIUM PLUS, CATERPILLAR ECF-3, ECF-2, ECF-1-a, DEUTZ DQC III-10, DETROIT DIESEL DDC93K218
Etiketler: madeni yağ ankara madeni yağ madeni yağ ankara şaşmaz madeni yağ ostim madeniyağ ankara madeni yağ satıcıları madeniyağankara ankaramadeniyağ madeniyağankaraankaramadeniyağ şaşmazmadeniyağ madeniyağlar ankara4761 Okunma