Ürün Kodu
Stok Var


Üstün kaliteli sentetik baz yağlara ileri teknoloji katıkların ilavesiyle formüle edilmiş, ultra yüksek performanslı Euro 5 ve Euro 6 araçlara uygun, tam sentetik motor yağıdır.

Özellikleri ve Faydaları • Özel düşük küllü formülü ile sürtünmeyi ve aşınmayı önleyerek motoru ve partikül fi ltresini korur. • Uzun yağ değişim aralığı ve yakıt tasarrufu sunar. • Piston depozitini ve tortu oluşumunu engelleyerek etkili piston temizliği sağlar. • Egzoz emisyon kontrolü ile çevreyi korur.

Kullanıldığı Yerler:

Tüm yüksek hızlı ve dört zamanlı ağır vasıta dizel araçlarda kullanılır. Taşımacılık, inşaat, madencilik ve tarım gibi sektörlerdeki ağır vasıtalarda, iş makinelerinde ve uzun yol fi lolarında kullanılması önerilir. DPF'li olan ve olmayan araçlar ile EGR ve SCR'li motorlar için uygundur. Özellikle Modern Volvo ağır hizmet araçlar için önerilmektedir.

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar API CJ-4, ACEA E9-08, MB 228.31, VOLVO VDS-4, RENAULT TRUCKS RLD-3, MAN M3575, CUMMINS 20081, MTU Type 2.1, MACK EO-0 PREMIUM PLUS, CATERPILLAR ECF-3, ECF-2, ECF-1-a, DEUTZ DQC III-10, DETROIT DIESEL DDC93K218
Etiketler:1223 Okunma