En çok tercih edilen marka

En çok tercih edilen marka olarak müşterilerimizin hep yanındayız.

Madeni yağ alanında 81 yılı aşkın tecrübemizle, tüm ürün ve hizmetlerimiz için müşterilerimize her zaman güvenebilecekleri taahhütler sunarız. Farklı segmentlerde önde gelen Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM) ile geliştirdiğimiz iş birlikleri, yeni ürün ve çözümleri ile en çok tercih edilen marka olarak müşterilerimizin hep yanındayız.

Kaliteli Ürünler

Her bir ürünümüz, üstün kaliteye ve dünyanın önde gelen otoritelerinin belirlediği standartlara sahiptir. Orijinal Ekipman Üreticileri’nin (OEM) ve ekipmanların ihtiyaçlarına çözüm sunacak şekilde geliştirilir.

Endüstri Profesyonelliği

Petrol Ofisi olarak hizmet verdiğimiz tüm sektörleri yakından takip ederiz. Sektörel dernekler ve kuruluşlarla çalışmalar yaparız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, işlerini ve bölgesel özelliklerini bilir, endüstri profesyonelleri olarak onları anlarız. Uzun dönemli iş ortaklıklarına odaklanmak ve iş birliğinin her aşamasında profesyonel bakış açısını müşterilerimiz ile paylaşmak ana hedefimizdir.

Tedarik Garantisi

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünleri güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırırız. Tüm tedarik zinciri sürecinde yasal ve çevresel düzenlemeleri uygulayarak kaza riskini en aza indirmek için elimizden geleni yaparız.

Laboratuvar Analiz Hizmetleri

Sektördeki ilk ve en kapsamlı TS EN ISO/IEC 17025 laboratuvar yeterlilik akreditasyonuna sahip olan Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi – POTEM’de, son teknoloji cihazlarımız, uzman kadromuz, 1941’den bu yana benzersiz bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile hizmet veririz. POTEM tarafından geliştirilen Madeni Yağ Analiz Sistemi’miz ile kullanılmış madeni yağ testleri gerçekleştirilir ve testlerin sonuç raporları uzman ekibimizin tarafından hazırlanır.

Teknik Destek ve Saha Mühendislik Hizmetleri

Petrol Ofisi olarak satış öncesi ve satış sonrası mühendislik hizmetlerimiz ile müşterilerimizin her zaman yanındayız. Teknik destek ihtiyacı ve sahada karşılaşılabilecek sorunlara uzman mühendis kadromuzla özel dizayn edilen ve gerekli tüm ekipmanlarla donatılan mobil araçlarımız ile yerinde müdahale ederiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel ve interaktif madeni yağ eğitim programları sunarak gelişimlerine katkıda bulunuruz.

Müşteri Hizmetleri

Madeni Yağlar Müşteri Hizmetleri ekibimiz talep, beklenti ve satış sonrası her türlü operasyonel konuda ilk kontak noktasıdır. “Önceliğimiz Müşterimiz” bakış açısıyla tüm müşteri talepleri ve geri bildirimlerini ele alır ve en kısa sürede çözüme ulaştırırız.


WhatsApp
Hemen Ara